Pensjonistlag

Øvre Vinje pensjonistlag
Margit Apeland
90 95 06 88
alfeinap@online.no
Vinje pensjonistlag
Asbjørn Gardsjord
90 98 78 28
asbj.gards@gmail.com

Idrett- og friluftslag

IL Dyre Vaa
Leiar Marit Svenning Berg
95 55 34 49
ildyrevaa.no
IL Dyre Vaa - Alpint/skileik
Gunn Hedi Aas
92 25 73 20
gheidi-a@online.no
IL Dyre Vaa - Fotball
Bjørnar Hove
90 52 65 96
fotball@ildyrevaa.no
IL Dyre Vaa - Skiskyting
Per Morten Wienenga
47 39 09 39
per.morten.wienenga@gmail.com
IL Dyre Vaa - Klatring
Olav Romtveit
93 40 13 64
olav_romtveit@hotmail.com
IL Dyre Vaa - langrenn/skileik
Elin Skinnarland
93 26 81 66
elinskinnarland@gmail.com
IL Dyre Vaa - Oreintering
Nils Albert Aamand
47 41 44 89
niaaa77@yahoo.com
IL Rein - ilrein.no
Knut Rosenkar Garnes
90 63 93 19
leiar.ilrein@gmail.com
IL Rein - Fotball
Gyri Midtveit
95 93 57 93
gyri@midtveit.com
IL Rein - Ski
Nelly Hermansen
48 11 96 85
n-hermansen@live.no
Vinje IL
Leiar Ingrid Sudbø Tveito
41 47 72 30
vinje.leiar@gmail.com
Vinje IL - Fotball
Kjersti Kaasa
99 77 83 52
vinjefotball@gmail.com
Vinje IL - Ski
Åse Hylland
95 05 03 29
vinjeski@gmail.com 
Vinje IL - Sykkel
Fredrik Damberg
91 14 62 26
d@online.no
Vinje IL - Volleyball
Morten Bråstøyl
99 45 24 83
morten.brastoyl@gmail.com
Vinje IL - Basket
Jon Rikard Kleven
90 97 01 43
jon.rikard.kleven@vinje.kommune.no
Haukelirennet
Margit Slåtta Flothyl
45 46 39 51
margit@haukelirennet.no
Helteløpet
Aud Irene Kittelsen
92 49 76 18
helterennet@telemarkhelten.no
Haukeli Jeger og Fisk
Kåre Hovden
99 72 62 70
Haukeli JFF
Rauland Jeger og Fisk
Halvor Loftsgarden
48 01 78 60
halvor.loftsgarden@gmail.com
Øyfjell Trenings- og Kettlebellklubb
Trine Lothe
93 21 67 44
trinelothe@hotmail.com
Øyfjell Aerobic
Emilie Asplin
92 89 99 98
emilie.asplin@t-fk.no
Vinje - Barnas Turlag
June Verstod
47 84 09 48
barnasturlag.vinje@dnt.no
Vinje Turlag
Synnøve Bratland
97 50 52 40
sbrato@online.no
Morger Rideklubb
Silje Vaagen
91 13 07 31
 
Vest-Telemark Fotball
Arve Myrvang
95 87 01 40
aemmy@online.no
prosjektvesttelemark@gmail.com
Vinje Løypelag
Aslak Krossbakken
95 10 04 89
aslak.k@online.no
Skorve Karateklubb
Heidi Gjerlid Solli
95 81 87 30
telemarkkarate@gmail.com
 

Skyttarlag

Arabygdi skyttarlag
Gunnar Helle Øygarden
47 89 71 72
arabygdi@skyttarlag.no
Møsstrond skyttarlag
Jarle Nordjodet
95 20 50 94
jarlenord@hotmail.com
Rauland pistolklubb
Knut Mosand
93 02 18 39
kmosand@gmail.com
Rauland skyttarlag
Tor Olav Loftsgarden
41 10 04 81
rauland@skytterlag.no
Ytre Vinje skyttarlag
Bjørn Hylland
90 61 55 68
bjoe-hy@online.no
Øyfjell miniatyr- og pistolklubb
Gunnar Breiland
47 75 00 65
oyfjellminiatyrogpistollag@gmail.com
Øyfjell skyttarlag
Elin Rugli
92 44 80 40
oyfjell@skytterlag.no

Historielag

Rauland historielag
Toril Nicolaisen
95 21 29 25
torilnico@gmail.com
Sullamrei historielag - øvre Vinje
Ragnvald Christenson
91 66 39 22
ragnv-c@online.no
Vinje historielag
Olav Nordstoga
91 13 78 67
o.aa.nordstoga@gmail.com

Grendelag

Arabygdi grendelag
Jon Olav Hauge
95 85 50 35
jonolav.hauge1@gmail.com
Grungedal grendelag
Marie Kili
95 26 82 96
 
Haukeli-Edland grendelag
Ragnvald Christenson
91 66 39 22
ragnv-c@online.no
Liv i Vinje
Åsne Astri Midtun
90 19 92 52
aasnemi@outlook.com 
Møsstrond bygdelag
Gunn Heidi Aas
92 25 73 20
mosstrondbygdelag.leiar@gmail.com
Rorge grendelag
Dorthe Huitfeldt
95 05 03 56
dorthe.huitfeldt@gmail.com
Smørklepp grendelag
Lilly Andrea Slåtta
97 17 09 86
lillyslatta@gmail.com
Vå grendehus
Arne Vaa
97 17 54 55
nordstog72@gmail.com
Øyfjell Utvikling
Anna Vinjerui Lid
40 29 53 81
annavlid@gmail.com
Øyfjell grendelag
Wenche Tvedt Trovatn
91 51 29 31
wenche.trovatn@gmail.com

Sanitetslag/bygdekvinnelag

Rauland bygdekvinnelag
Karin Drivarbekk
90 16 13 45
Rauland sanitetslag
Margit Skinnarland
90 67 44 41
sskinnar@frisurf.no
Vinje sanitetslag
Signe Marie Kittelsaa
95 89 78 95
signe.marie.kittelsaa@nenett.no
Øvre Vinje sanitetslag
Gunn Seltveit Bøe
90 36 80 53
steistad@hotmail.com

Song, musikk og dans

Folkemusikkscena på Rauland
Ingrid Hamberg
91 70 24 97
ingrid.hamberg@raulandsakademiet.no
Fjelldans
Marthe Rui
41 28 52 25
fjelldans@yahoo.com
Fjellrøyst (damekor)
Lena Øygarden
97 49 64 85
lena.oygarden@vinje.kommune.no
Haukeli-Edland musikkorps
Anne Marie Åsheim
90 98 44 80
anne.m.aasheim@gmail.com
Rauland og Vinje Folkemusikkfond (RVFF)
Knut Erik Jordstøyl
91 37 91 57
knuterik@lk2020.no
Rauland musikkorps
Leif Isaksen
91 78 82 59
leifedvard@gmail.com
Falkeriset Folkemusikklag
Lars Erik Øygarden
91 82 19 22
lesoyg@gmail.com
Vinje kulturskule
Srine Beate Mondal Ljostad
90 87 31 94
stine.ljostad@vinje.kommune.no
Vinje spel og dans
Anne Tone Aasbø
97 03 79 80
vevstad54@gmail.com
Vinje Viseklubb
Vegard Omdal
94 48 72 85
vespa369@hotmail.com
Viser i sentrum
Anna Elin Mitilda Moberg
97 60 14 17
elinmoberg@hotmail.com

Kunsutstillingar/foreningar

Haukeli husflidslag
Randi Flothyl
90 67 39 98
husflidsbue@outlook.com
Handverksnemnda
Ann mari Jorde
Torill Schieldrop
47 27 34 49
41 40 83 23
laavenrauland@gmail.com
 
Rauland husflidslag
Ann Mari Jore
47 27 34 49
annmarijore@gmail.com
Støttelaget for Øyfjell bygdemuseum
Gudny Lid Unhjem
93 85 55 41
gudnylidum@hotmail.com
Vinje handverkslag
Bjørg Krossbakken
99 04 06 50
vinjehandverkslag.no
bjokross@online.no 

Motorklubbar

Haukeli motorklubb
Ånund Vaa
90 97 76 33
anund@vinjeindustri.no
Rauland snoskuterklubb
Morten Bjålid
97 72 85 73
mortenbjaalid@outlook.com
Møsstrond snoskuterklubb
Marie Larsen
48 27 37 38
post@skuter.no
Åmot motorklubb
Andre Kalleberg Johannessen

andre.johannessen@vinje.kommune.no

Kristeleg lag

Trusopplæringsutvalet i Grungedal sokn
Tone Edland
95 93 04 07
tone.edland@vinje.kommune.no
Grungedal diakoniutval
Aasne Tone Djuve Edland
90 29 69 01
aasne.tone@hotmail.com

Næringslag

Haukeli Næringslag
Håkon Aarthun
48 13 60 66
haukelinaringslag@gmail.com
Sentrumsgruppa Rauland Turist
Oddmund Skeie
95 21 12 30
info@visitrauland.com
Vinje næringslag
Elin H. Hommo
90 95 64 84
post@grovencamping.no

Andre lag

Dølten ungdomslag
Tone Aslaug Lie
45 01 91 61
lietone.tl@gmail.com
Folkeakademiet i Vinje
Signe Marie Kittelsaa
95 89 78 95
signe.marie.kittelsaa@nenett.no
Folkeakademiet i Rauland
Boudewijn Kerssemakers
95 46 99 82
boudewijn.kerssemakers@vinje.kommune.no
Fivil 4H
Lisbeth Gundlach Clausen
45 83 55 17
lisbeth_gundlach@msn.com
Flykningar hjelper flykningar
Ali Abdi Mohamed
48 25 72 39
abdi.m.ali@vinje.kommune.no
Haukeli Revyen
Tommy Lindskog
92 66 17 21
tlindskog@hotmail.com
Kjeringråd
Amanda Bekker
95 93 92 01
amanda.bekker@vinje.kommune.no
Venelaget for Vinjesenteret
Bibbi Tveito
95 82 00 15
birgit.tveito@vinje.kommune.no
Litteraturdagane i Vinje, festival
Petra Helgesen
petra.helgesen@nynorsk.no
Norsk folkehjelp Rauland skredgr.
Bård Henning Midtbøen
99 01 75 80
baardhm16@gmail.com
Rauland Bridgeklubb
Oddbjørn Hyttedalen
90 60 85 16
oddbjorn.hyttedalen@gmail.com
Rauland ungdomslag
Gunn Marit Homleid
95 12 51 42
gmhomleid80@hotmail.com
Rjupa 4H
Ingebjørg Drivarbekk-Åmot
95 93 08 83
ingdriv83@gmail.com
Tokke og Vinje Revmatikerlag
Ågot Hamre
90 65 60 33
tokkeogvinje.te@revmatiker.org 
Støttelaget for PU
Tone Kristin Kvålen
97 11 71 40
 
Vinje/Haukeli Røde Kors hjelpekors
Vetle Hylland Olsnes
97 74 29 97
vhrkhj@gmail.com
Vinje Hagelag
Eva Versto
41 57 87 98
Vinje mållag
Øystein Høgetveit
95 05 03 44
hoegetveit@online.no
Vinje Snoformingsfestival - Vinje Snow
Elin Haugland Hommo
97 15 11 51
snoforming@gmail.com
Vinje og Tokke lag av høyrselhemma
Birgit Christenson 
91 11 84 99
birgitch@online.no 
Vest-Telemark Bonde og småbrukarlag
Gunnar Haugo
97 57 86 43
gunnarhaugo62@gmail.com
Øvre Såtehov Vel
Anne Gro Mostaul
40 63 93 03
annegro@hotmail.com
Åmot Vel
Ingrid Sudbø Tveito
41 47 72 30
ingrid.tveito@gmail.com
Seljord og omegn lokallag Norges Fibromyalgiforbund
Ruth Heidi Vaagen
97 19 55 01
LHL Vest-Telemark
Marit Høgstli
41 40 42 21
lhl.vest-telemark@lhl.no
U.L Dølelaget
Dina Tverrås
90 20 90 29
ditve@online.no