Pensjonistlag

Øvre Vinje pensjonistlag
Margit Apeland
909 50 688
alfeinap@online.no
Vinje pensjonistlag
Asbjørn Gardsjord
909 87 828
asbj.gards@gmail.com

 

Idrett- og friluftslag

IL Dyre Vaa
Leiar Marit Svenning Berg
955 53 449
ildyrevaa.no
IL Dyre Vaa - Alpint/skileik
Gunn Hedi Aas
922 57 320
gheidi-a@online.no
IL Dyre Vaa - Fotball
Cecilie R Nystog
995 92 451
fotball.dyre.vaa@gmail.com
IL Dyre Vaa - Skiskyting
Nina Skeie
977 50 921
ninaskogen@yahoo.com
IL Dyre Vaa - Klatring
Olav Romtveit
934 01 364
olav_romtveit@hotmail.com
IL Dyre Vaa - langrenn/skileik
Merete Skinnarland
908 24 476
merete.skinnarland@gmail.com
IL Dyre Vaa - Oreintering
Nils Albert Aamand
474 14 489
niaaa77@yahoo.com
IL Rein
Knut Rosenkar Garnes
906 39 319
leiar.ilrein@gmail.com
IL Rein - Fotball
Oddbjørn Hyttedalen
906 08 516
reinfotball@gmail.com
IL Rein - Ski
Nelly Hermansen
481 19 685
n-hermansen@live.no
Vinje IL
Leiar Ingrid Sudbø Tveito
414 77 230
vinjeil.no
Vinje IL - Fotball
Sigrid Hylland og Jeanette AA. Olsnes
971 66 411/917 42 820
vinjefotball@gmail.com
Vinje IL - Ski
Åse Hylland
950 50 329
 
Haukelirennet
Margit Slåtta Flothyl
454 63 951
margit@haukelirennet.no
Helterennet
Aud Irene Kittelsen
924 97 618
helterennet@telemarkhelten.no
Helteløpet
Aud Irene Kittelsen
924 97 618
helterennet@telemarkhelten.no
Rauland Kiteklubb
Bård Henning Midtbøen
990 17 580
baardhm16@gmail.com
Haukeli Jeger og Fisk
Kåre Hovden
997 26 270
Haukeli JFF
Rauland Jeger og Fisk
Halvor Loftsgarden
480 17 860
halvor.loftsgarden@gmail.com
Øyfjell Trenings- og Kettlebellklubb
Trine Lothe
932 16 744
trinelothe@hotmail.com
Øyfjell Aerobic
Emilie Asplin
928 99 998
emilie.asplin@t-fk.no
Vinje - Barnas Turlag
Eirin Frantzen
990 17 015
etb74@hotmail.com
Vinje Turlag
Thor Christiansen
958 19 180
telethor84@gmail.comVinje-turlag
Morger Rideklubb
Silje Vaagen
911 30 731
Morger Rideklubb
Vest-Telemark Fotball
Arve Breivang
958 70 140
aemmy@online.no
prosjektvesttelemark@gmail.com
Vinje Løypelag
Aslak Krossbakken
951 00 489
aslak.k@online.no

Telemark Karateklubb
Harald Rishovd

917 65 495
telemarkkarate@gmail.com
rikshovu@online.no

 

Skyttarlag

Arabygdi skyttarlag
Aslak Kåsa
916 36 754
Møsstrond skyttarlag
Jarle Nordjodet
952 05 094
jarlenord@hotmail.com
Rauland pistolklubb
Knut Mosand
930 21 839
kmosand@gmail.com
Rauland skyttarlag
Tor Olav Loftsgarden
411 00 481
rauland@skytterlag.no
Ytre Vinje skyttarlag
Bjørn Hylland
906 15 568
bjoe-hy@online.no
Øyfjell miniatyr- og pistolklubb
Gunnar Breiland
477 50 065
oyfjellminiatyrogpistollag@gmail.com
Øyfjell skyttarlag
Elin Rugli
924 48 040
oyfjell@skytterlag.no

 

Historielag

Rauland historielag
Toril Nicolaisen
952 12 925
torilnico@gmail.com
Sullamrei historielag - øvre Vinje
Ragnvald Christenson
916 63 922
ragnv-c@online.no
Vinje historielag
Vetle Hylland Olsnes
977 42 997
vholsnes@online.no

 

Grendelag

Arabygdi grendelag
Jon Olav Hauge
958 55 035
jonolav.hauge1@gmail.com
Grungedal grendelag
Bjørn Teigen
915 12 380
overland.sondre@outlook.com
Haukeli-Edland grendelag
Ragnvald Christenson
916 63 922
ragnv-c@online.no
Livivinje
Åsne Midtun
901 99 252
aasnemi@outlook.com
Møsstrond bygdelag
Madelein Jomafjell
976 61 273
m.jomafjell@gmail.com
Rorge grendelag
Kristina Huitfeldt Carlsen
997 27 049
kristinahc22@gmail.com
Smørklepp grendelag
Lilly Andrea Slåtta
971 70 986
lillyslatta@gmail.com
Vinje grendelag
Ragnfrid Høgmo Bakken
906 81 023
ragnfrid.bakken@gmail.com
Vå grendehus
Arne Vaa
971 75 455
nordskog@gmail.com
Øyfjell Utvikling
Anna Vinjerui Lid
402 95 381
annavlid@gmail.com
Øyfjell grendelag
Wenche Tvedt Trovatn
915 12 931
wenche.trovatn@gmail.com

Sanitetslag/bygdekvinnelag

Rauland bygdekvinnelag
Karin Drivarbekk
901 61 345
Rauland sanitetslag
Jorunn Hestmann
938 33 346
jorunnhestmann@gmail.com
Vinje saniteslag
Gunvor Strømme
917 70 516
stroemm3@online.no
Øvre Vinje sanitetslag
Bibbi Christenson
911 18 499
birgitch@online.no

 

Song, musikk og dans

Folkemusikkscena på Rauland
Ingrid Hamberg
917 02 497
ingrid.hamberg@raulandsakademiet.no
Fjelldans
Marthe Rui
412 85 225
fjelldans@yahoo.com
Fjellrøyst (damekor)
Lena Øygarden
974 96 485
lena.oygarden@vinje.kommune.no
Haukeli-Edland musikkorps
Anne Marie Åsheim
909 84 480
anne.m.aasheim@gmail.com
Rauland og Vinje Folkemusikkfond (RVFF)
Knut Erik Jordstøyl
913 79 157
knuterik@lk2020.no
Rauland musikkorps
Leif Isaksen
917 88 259
leifedvard@gmail.com
Falkeriset Folkemusikklag
Lars Erik Øygarden
918 21 922
lesoyg@gmail.com
Vinje kulturskule
Andrea Kaspo Rygh
970 96 524
andrea.kasbo.rygh@vinje.kommune.no
Vinje spel og dans
Ellen B Nordstoga
975 74 084
enordstoga@icloud.com
Vinje Viseklubb
Vegard Omdal
944 87 285
vespa369@hotmail.com
Viser i sentrum
Anna Elin Mitilda Moberg
976 01 417
elinmoberg@hotmail.com

 

Kunsutstillingar/foreningar

Haukeli husflidslag
Randi Flothyl
906 73 998
husflidsbue@outlook.com
Handverksnemnda
Ann mari Jorde
Torill Schieldrop
472 73 449
414 08 323
torillsch52@gmail.com
 
Rauland husflidslag
Ann Mari Jore
472 73 449
raulandhusflidslag@gmail.com
Støttelaget for Øyfjell bygdemuseum
Gudny Lid Unhjem
938 55 541
gudnylidum@hotmail.com
Vinje handverkslag
Bjørg Krossbakken

990 40 650
vinjehandverkslag.no
bjokross@online.no 

 

Motorklubbar

Haukeli motorklubb
Ånund Vaa
909 77 633
anund@vinjeindustri.no
Rauland snoskuterklubb
Morten Bjålid
977 28 573
mortenbjaalid@outlook.com
Møsstrond snoskuterklubb
Marie Larsen
482 73 738
post@skuter.no
Åmot motorklubb
Andre Kalleberg Johannessen

andre.johannessen@vinje.kommune.no

 

Kristeleg lag

Trusopplæringsutvalet i Grungedal sokn
Tone Edland
959 30 407
tone.edland@vinje.kommune.no
Edland triangeljenter
Kari Bjåen
918 10 929
Grungedal diakoniutval
Aasne Tone Djuve Edland
902 96 901
aasne.tone@hotmail.com

 

Næringslag

Haukeli Næringslag
Torbjørn Haugane
952 75 362
 
Sentrumsgruppa Rauland Turist
Oddmund Skeie
952 11 230
skeie1960@yahoo.com
Vinje næringslag
Håvard Bratland
958 11 346
haavard.bratland@gmail.com

 

Andre lag

Dølten ungdomslag
Tone Aslaug Lie
450 19 161
lietone.tl@gmail.com
Folkeakademiet i Vinje
Amanda Bekker
959 39 201
amanda.bekker@vinje.kommune.no
Folkeakademiet i Rauland
Boudewijn Kerssemakers
954 69 982
boudewijn.kerssemakers@vinje.kommune.no
Fivil 4H
Lisbeth Gundlach Clausen
458 35 517
lisbeth_gundlach@msn.com
Flykningar hjelper flykningar
Ali Abdi Mohamed
482 57 239
abdi.m.ali@vinje.kommune.no
Haukeli Revyen
Tommy Lindskog
926 61 721
tlindskog@hotmail.com
Kjerringråd
Yirgalem welday Tekle
484 42 990
yirgalemwelday@yahoo.no
Venelaget for Vinjesenteret
Aasmund Nordstoga
907 29 074
anordstoga@me.com
Litteraturdagane i Vinje, festival
Kristian W Rantala
410 17 255
kristian.rantala@vinjesenteret.no
Norsk folkehjelp Rauland skredgr.
Bård Henning Midtbøen
990 17 580
baardhm16@gmail.com
Rauland Bridgeklubb
Oddbjørn Hyttedalen
906 08 516
oddbjorn.hyttedalen@gmail.com
Rauland ungdomslag
Tone Svalastog
995 45 507
tone.t.svalastog@usn.no
Rjupa 4H
Ingebjørg Drivarbekk-Åmot
959 30 883
ingdriv83@gmail.com
Tokke og Vinje Revmatikerlag
Ågot Hamre
906 56 033
tokkeogvinje.te@revmatiker.org 
Støttelaget for PU
Augon Romtveit
990 20 116
augon.romtveit@gmail.com
Vinje/Haukeli Røde Kors hjelpekors
Vetle Hylland Olsnes
977 42 997
vhrkhj@gmail.com
Røde Kors RØFF Vinje og Haukeli
Snorre Bakken
958 80 865
Vinje Hagelag
Eva Versto
415 78 798
Vinje mållag
Kari Rustberggard
970 72 003
kari.r@hogetveit.no
Vinje Snoformingsfestival - Vinje Snow
Elin Haugland Hommo
971 51 151
snoforming@gmail.com
Vinje og Tokke lag av høyrselhemma
Roar Breivik
417 67 943
roar.breivik@gmail.com
Vest-Telemark Bonde og småbrukarlag
Gunnar Haugo
975 78 643
gunnarhaugo62@gmail.com
Øvre Såtehov Vel
Bård Haugen
478 02 060
bardhaugen@gmail.com
Åmot Vel
Ingrid Sudbø Tveito
414 77 230
ingrid.tveito@gmail.com
Seljord og omegn lokallag Norges Fibromyalgiforbund
Ruth Heidi Vaagen
971 95 501
LHL Vest-Telemark
Marit Høgstli
414 04 221
lhl.vest-telemark@lhl.no
U.L Dølelaget
Dina Tverrås
902 09 029
ditve@online.no