Pensjonistlag

Øvre Vinje pensjonistlag
Margit Apeland
909 50 688
alfeinap@online.no
Ytre Vinje pensjonistlag
Asbjørn Gardsjord
909 87 828
asbj.gards@gmail.com

 

Idrett- og friluftslag

IL Dyre Vaa
Leiar Marit Svenning Berg
955 53 449
ildyrevaa.no
IL Dyre Vaa - Alpint/skileik
Gunn Hedi Aas
922 57 320
gheidi-a@online.no
IL Dyre Vaa - Fotball
Cecilie R Nystog
995 92 451
crnystog@gmail.com
IL Dyre Vaa - Skiskyting
Nina Skeie
977 50 921
ninaskogen@yahoo.com
IL Dyre Vaa - Klatring
Olav Romtveit
930 01 364
olav_romtveit@hotmail.com
IL Dyre Vaa - langrenn/skileik
Merete Skinnarland
908 24 476
merete.skinnarland@gmail.com
IL Dyre Vaa - Oreintering
Nils Albert Aamand
474 14 489
niaaa77@yahoo.com
IL Rein
Tommy Lindskog
926 61 721
reinil.no
IL Rein - Fotball
Adis Smajic
913 77 767
reinfotball@gmail.com
IL Rein - Orientering
Josefina Ignacia V Montiel
482 41 853
josefina_montiel18@hotmail.cl
IL Rein - Ski
Nelly Hermansen
481 19 685
n-hermansen@live.no
Vinje IL
Leiar Ingrid Sudbø Tveito
414 77 230
vinjeil.no
Vinje IL - Fotball
Sigrid Hylland og Jeanette AA. Olsnes
971 66 411/917 42 820
vinjefotball@gmail.com
Vinje IL - Friidrett
Bjørn Kleiv
996 16 509
bjokleiv@outlook.com
Vinje IL - Ski
Tone Midtbø
995 75 536
tonenemi@gmail.com
Haukelirennet
Trond Neri Flothyl
907 71 119
trond.flothyl@haukelirennet.no
Helterennet
Aud Irene Kittelsen
924 97 618
helterennet@telemarkhelten.no
Helteløpet
Aud Irene Kittelsen
924 97 618
helterennet@telemarkhelten.no
Rauland Kiteklubb
Bård Henning Midtbøen
990 17 580
baardhm16@gmail.com
Haukeli Jeger og Fisk
Kåre Hovden
997 26 720
Haukeli JFF
Rauland Jeger og Fisk
Halvor Loftsgarden
480 17 860
halvor.loftsgarden@gmail.com
Øyfjell Trenings- og Kettlebellklubb
Harald Rishovd
917 65 495
rikshovu@online.no
Øyfjell Aerobic
Emilie Asplin
928 99 998
emilie.asplin@t-fk.no
Vinje - Barnas Turlag
Eirin Frantzen
990 17 015
etb74@hotmail.com
Vinje Turlag
Thor Christiansen
958 19 180
telethor84@gmail.comVinje-turlag
Morger Rideklubb
Silje Vaagen
911 30 731
Morger Rideklubb
Vest-Telemark Fotball
Fredrik Damberg
911 46 226
Vinje Løypelag
Aslak Krossbakken
951 00 489
aslak.k@online.no

 

Skyttarlag

Arabygdi skyttarlag
Aslak Kåsa
916 36 754
Møsstrond skyttarlag
Jarle Nordjodet
952 05 099
jarlenord@hotmail.com
Rauland pistolklubb
Knut Mosand
930 21 839
kmosand@gmail.com
Rauland skyttarlag
Tor Olav Loftsgarden
411 00 481
rauland@skytterlag.no
Ytre Vinje skyttarlag
Bjørn Hylland
906 15 568
bjoe-hy@online.no
Øyfjell miniatyr- og pistolklubb
Gunnar Breiland
477 50 065
oyfjellminiatyrogpistollag@gmail.com
Øyfjell skyttarlag
Elin Rugli
924 48 040
oyfjell@skytterlag.no

 

Historielag

Rauland historielag
Toril Nicolaisen
952 12 925
torilnico@gmail.com
Sullamrei historielag - øvre Vinje
Ragnvald Christenson
916 63 922
ragnv-c@online.no
Vinje historielag
Vetle Hylland Olsnes
977 42 997
vholsnes@online.no

 

Grendelag

Arabygdi grendelag
Jon Olav Hauge
958 55 035
jonolav.hauge1@gmail.com
Grungedal grendelag
Bjørn Teigen
915 12 380
overland.sondre@outlook.com
Haukeli-Edland grendelag
Ragnvald Christenson
916 63 922
ragnv-c@online.no
Livivinje
Åsne Midtun
901 99 252
aasnemi@outlook.com
Møsstrond bygdelag
Madelein Jomafjell
976 61 273
m.jomafjell@gmail.com
Møsstrond bygdeutvikling
Sigmund Tvitekkja
915 79 303
sigmund.tvitekkja@gmail.com
Rorge grendelag
Tor Ivar Drivarbekk-Åmot
476 81 008
Smørklepp grendelag
Lilly Andrea Slåtta
971 70 986
lillyslatta@gmail.com
Vinje grendelag
Ragnfrid Høgmo Bakken
906 81 023
ragnfrid.bakken@gmail.com
Vå grendehus
Arne Vaa
971 75 455
nordskog@gmail.com
Øyfjell Utvikling
Anna Vinjerui Lid
402 95 381
annavlid@gmail.com
Øyfjell grendelag
Wenche Tvedt Trovatn
915 12 931
wenche.trovatn@gmail.com

Sanitetslag/bygdekvinnelag

Rauland bygdekvinnelag
Karin Drivarbekk
901 61 345
Rauland sanitetslag
Jorunn Hestmann
938 33 346
jorunnhestmann@gmail.com
Vinje saniteslag
Tove Våle
958 12 356
tove-v@outlook.com
Øvre Vinje sanitetslag
Bibbi Christenson
911 18 499
birgitch@online.no

 

Song, musikk og dans

Folkemusikkscena på Rauland
Ingrid Hamberg
917 02 497
ingrid.hamberg@raulandsakademiet.no
Fjellrøyst (damekor)
Lena Øygarden
974 96 485
lena.oygarden@vinje.kommune.no
Haukeli-Edland musikkorps
Anne Marie Åsheim
909 84 480
anne.m.aasheim@gmail.com
Rauland og Vinje Folkemusikkfond (RVFF)
Knut Erik Jordstøyl
913 79 157
knuterik@lk2020.no
Rauland musikkorps
Leif Isaksen
917 88 259
leifedvard@gmail.com
Spelemannslaget Falkeriset
Ingrid Hamberg
917 02 497
ingrid.hamberg@raulandsakademiet.no
Vinje kulturskule
Andrea Kaspo Rygh
970 96 524
andrea.kaspo.rygh@vinje.kommune.no
Vinje spel og dans
Ellen B Nordstoga
975 74 084
enordstoga@icloud.com
Vinje songlag
Vegard Omdal
944 87 285
vespa369@hotmail.com
Viser i sentrum
Anna Elin Mitilda Moberg
976 01 417
elinmoberg@hotmail.com

 

Kunsutstillingar/foreningar

Haukeli husflidslag
Randi Flothyl
906 73 998
husflidsbue@outlook.com
Handverksnemnda
Ann mari Jorde
Torill Schieldrop
472 73 449
414 08 323
torillsch52@gmail.com
 
Rauland husflidslag
Eli Wendelbo
990 20 073
husflid.no/lokallag/telemark/ 
lokallag/rauland_husflidslag
Støttelaget for Øyfjell bygdemuseum
Gudny Lid Unhjem
938 55 541
Vinje handverkslag
Bjørg Krossbakken
990 40 650
vinjehandverkslag.no

 

Motorklubbar

Haukeli motorklubb
Ånund Vaa
909 77 633
anund@vinjeindustri.no
Rauland snoskuterklubb
Kristian Solbakken
906 50 324
krsol2@hotmail.com
Møsstrond snoskuterklubb
Marie Larsen
482 73 738
post@skuter.no
Åmot motorklubb
Bård Bestum
901 67 402
b.bestum@gmail.com

 

Kristeleg lag

Dåpsutvalet i Grungedal sokn
Tone Edland
959 30 407
tone.edland@vinje.kommune.no
Edland triangeljenter
Kari Bjåen
918 10 929
Grungedal diakoniutval
Aasne Tone Djuve Edland
902 96 901
aasne.tone@hotmail.com

 

Næringslag

Haukeli Næringslag
Elin Apeland
916 22 754
elin@haukelihytter.no
Sentrumsgruppa Rauland Turist
Kjersti Torvetjønn
977 24 532
info@raulandfjellsport.no
Vinje næringslag
Håvard Bratland
958 11 346
haavard.bratland@gmail.com

 

Andre lag

Dølten ungdomsklubb
Line Haugen
948 96 793
lhaugen93@gmail.com
Folkeakademiet i Vinje
Kristina Vaitkuviene
954 90 067
kristina.jv@gmail.com
Folkeakademiet i Rauland
Boudewijn Kerssemakers
954 69 982
boudewijn.kerssemakers@vinje.kommune.no
Fivil 4H
Frøydis Fossli
918 88 453
froydis.fossli@vinje.kommune.no
Flykningar hjelper flykningar
Ali Abdi Mohamed
482 57 239
abdi.m.ali@vinje.kommune.no
Haukeli Revyen
Tommy Lindskog
926 61 721
tlindskog@hotmail.com
Kjerringråd
Jorid Svalastog
977 89 806
augon.romtveit@gmail.com
Litteraturdagane i Vinje, medl.lag
Knut Kostveit
934 90 320
knut@bronnboring.no
Litteraturdagane i Vinje, festival
Kristian W Rantala
410 17 255
kristian.rantala@vinjesenteret.no
Norsk folkehjelp Rauland skredgr.
Bård Henning Midtbøen
465 14 113
baardhm16@gmail.com
Rauland Bridgeklubb
Oddbjørn Hyttedalen
906 08 516
oddbjorn.hyttedalen@gmail.com
Rauland ungdomslag
Henriette Solbakken
916 91 652
henriettesolb@hotmail.com
Rjupa 4H
Ingebjørg Drivarbekk-Åmot
959 30 883
ingdriv83@gmail.com
Tokke og Vinje Revmatikerlag
Inger Margrethe Rønningen
970 60 462
tokkeogvinje.te@revmatiker.org 
Støttelaget for PU
Augon Romtveit
990 20 116
augon.romtveit@gmail.com
Vinje ungdomslag
Signe Bråstøyl
926 67 483
sbrastoyl@gmail.com
Vinje/Haukeli Røde Kors hjelpekors
Vetle Hylland Olsnes
977 42 997
vhrkhj@gmail.com
Vinje Hagelag
Eva Versto
415 78 798
Vinje mållag
Kari Rustberggard
970 72 003
kari.r@hogetveit.no
Vinje og Tokke lag av høyrselhemma
Astrid Nystog
990 41 463
astrid.nystog@gmail.com
Vest-Telemark Bonde og småbrukarlag
Gunnar Haugo
975 78 643
gunnarhaugo62@gmail.com
Øvre Såtehov Vel
Bård Haugen
478 02 060
bardhaugen@gmail.com
Åmot Vel
Ingrid Sudbø Tveito
414 77 230
ingrid.tveito@gmail.com
Seljord og omegn lokallag Norges Fibromyalgiforbund
Ruth Heidi Vaagen
971 95 501
LHL Vest-Telemark 414 04 221
lhl.vest-telemark@lhl.no