Midtstoga er ei langtidsavdeling med plass til 12 personar.
Ved sjukeheimen er det også 13 plassar tilrettelagd for personar med ulike former for kognitiv svikt og demens. Desse plassane er fordelt på avdelingane Furuly og Vesleheimen.
Langtidsavdeling
Langtidsopphald på sjukeheimen er for dei som treng pleie og stell gjennom heile døgnet og som har behov for dagleg medisinsk og sjukepleiefagleg oppfylgjing.
- Skjema
- Prisar
- Relaterte artiklarVinje sjukeheim Korttidsavdeling Heimetenesta i Øvre Vinje Koordinering- og tildelingskontoret Velferdsteknologi Reini Omsorgsbustader i Åmot Bruli Svingen bufellesskap Rauland omsorgssenter Norheimstunet omsorgssenter Heimevaktmeister Avlastingstilbod Omsorgsstønad Middag til heimebuande Dagtilbod Heimetenesta på Rauland Heimetenesta i Åmot Heimesjukepleie Reinhald og praktisk bistand